Proč se stát lektorem?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo stát se učitelem na vysoké škole? Sdílet svůj zápal a své znalosti mladším generacím? Rozzuřili vás někdy učitelé, kteří vás od dané látky akorát odradili a přisahali jste, že byste to udělali jinak?

UMK nabízí jedinečnou možnost a prostor si roli vysokoškolského učitele vyzkoušet na několik dní! Vaši studenti budou nadšení středoškoláci, kteří obětují své prázdninové dny, aby se mohli dále vzdělávat. Lepší publikum už nikde jinde nenajdete! Stejný zápal hledáme i u našich lektorů.

Věříme, že správný lektor motivuje své studenty k poznání a kritickému myšlení a ne k bezmyšlenkovitému biflování. Každou zkušeností a zpětnou vazbou budete posouvat svojí komfortní zónu a své prezentační dovednosti. Je důležité, aby se lektor dále vzdělával a rozvíjel se ve svém oboru. Pro své studenty nebudete pouze lektorem, ale hlavně inspirací, přítelem a pro některé i vzorem.

U nás dostanete zpětnou vazbu formální i neformální stranou. UMK tvoří nádhernou rodinnou atmosféru. Jako komunita se snažíme o vzájemnou spolupráci studentů, organizátorů a lektorů. Samozřejmostí je také networking, catering a ubytování.

K dispozici budete mít moderní učebny a ochotný tým organizátorů, kteří Vám vždy vyjdou vstříc. 


Všechny potřebné informace pro lektory nalezneš v manuálu lektora: