Adam

Adam studuje medicínu na 3. lékařské fakultě UK v Praze a součástí Univerzity Nanečisto je již třetím rokem. Kromě medicíny rád programuje a hraje v divadle a na klavír. Gymnázium v Bílovci má rád, ale nikdy ho nemůže najít a vždy se po cestě ztratí.

Zuzka

Zuzka studuje nanomateriálovou chemii na PřF UPOL. Kromě chemie se věnuje mimoškolnímu vzdělávání a popularizaci vědy mimo jiné v interaktivním muzeu Pevnost Poznání. S Univerzitou Mikuláše Koperníka se poprvé setkala v roce 2018 a od té doby se snaží myšlenku UMK posunout a rozšířit dál.

Linda

Linda studuje Biochemii na MUNI v Brně. Mezi učením, jezením čokolády a pitím kafe se věnuje mladým lidem v rámci organizace Lihgt Up. V organizaci UMK vidí možnost, jak nejen vylepšit své vlastní schopnosti, ale i posunost obzory příležitostí pro české studenty.

Vašek

Vašek je studentem navazujícího magisterského studia oboru Judaistika na FF UP v Olomouci. Rád běhá, hraje volejbal a ve volném čase vyučuje studenty semitské jazyky. Na Univerzitě Mikuláše Koperníka bude přednášet už třetím rokem. Výuku a organizaci projektu Univerzita Mikuláše Koperníka pak chce využít při výce svých studentů na doktorském studiu.

Jenda

Jenda studude informatiku jako PhD student ve Finsku, rád je aktivní, jezdí na kole, přichází věcem na kloub a pomáhá organizovat Univerzitu Mikuláše Koperníka. První setkání s UMK ho potkalo již v roce 2013 jako studenta gymnázia v Přerově a od té doby mu nějak přirostlo k srdci :).

Adél

Adéla čelí ráda výzvám, jednou z nich pro ni byla i Univerzita Mikuláše Koperníka, kterou v roce 2019 absolvovala. Už na střední škole se nadchla především pro počítačové vědy; mimo to i ráda o čemkoli debatuje anebo prozkoumává svět kolem sebe.

Dave

David absolvoval Univerzitu Mikuláše Koperníka v roce 2018 jako student a poté se přidal do týmu organizátorů. Miluje se zapojovat do všelijakých akcí, které mu umožňují poznat nové lidi a posouvat tak svou komfortní zónu.

Bertík

Bertík studuje umělou inteligenci na FEL ČVUT. Kromě vášně pro výuku počítačových věd, kterou se živil na ČVUT v Praze a na Sárské Univerzitě v Saarbrückenu, se dlouhodobě zabývá problematikou dezinformací, na kterou se zaměřuje jeho startup „Fair Advertising“ a jeho příspěvky do projektu FEL, ČTK a FSV „Fact checking politických výroků“ vedeného Janem Drchalem a Václavem Moravcem. Zvedá 100kg na bench.

Ráďa

Radka ráda vystoupí z davu a dělá bláznivé věci, čímž si plní své sny. Tak se dostala ke studiu v Německu nebo třeba kroužkování čápů na Slovensku. Má ráda přírodu ze všech úhlů – od chození do lesa přes ochranu až po výzkum. Zároveň je lektor vědeckého kroužku pro děti. Sport, outdoor, šifry ani soutěže jí rozhodně nejsou cizí! Nezapomínej, že ten první krok je vždycky v hlavě.

Libuš

Libuš studuje zubní lékařství. Ráda pracuje na nejrůznějších týmových projektech. Měla možnost rok studovat v USA. Jejím největším koníčkem je sport a ve volném čase trénuje tenis, doučuje angličtinu, organizuje tábory a cestuje. Její každodenní motivací je být o trošku lepším člověkem než byla včera.

Ondra

Ondřej studuje ekonomii a politologii na Masarykově univerzitě. Věnuje se rovněž filosofii, literatuřem a jazykům. Mimo UMK je také organizátorem matematické soutěže a vedoucím táborického oddílu.

Tom

Tom studoval toxikologii na UHK v Hradci Králové a nyní studuje chemii na PřF UPOL. Mimo studium se věnuje personálnímu, finančnímu a podnikatelskému rozvoji. S programem UMK se poprvé setkal v roce 2018 a inspirovalo ho to k pomoci budoucím generacím studentů.